Pantene Pro-V, Odżywka w piance pod prysznic - Większa objętość

wtorek, 29 grudnia 2015 20
Cześć!
Witam Was po dłuższej przerwie mojej nieobecności. Niestety grudzień jest dla mnie strasznie ciężkim miesiącem. Czekałam na święta, by choć chwilę odpocząć a tu już święta odeszły do przeszłości. Całe dnie spędzam w pracy, a dzisiaj jeszcze obudziłam się z okropnym bólem gardła i głowy.  Mam nadzieję, że szybko m to przejdzie, bo w tym roku Sylwestra spędzamy ze znajomymi w naszym mieszkanku :)
Dzisiaj chciałabym w kilku szybkich słowach opowiedzieć Wam o moim ulubieńcu i jednoczesnie odkryciu ostatniego czasu.
Zapraszam!


Pantene Pro-V, Odzywka w piance pod prysznic - Większa objętość 


CZYTAJ WIĘCEJ »

Debby, Blush Experience Mat Finish, Róż do policzków dający matowe wykończenie, Peach 01

piątek, 11 grudnia 2015 23
Czeeść!
Róż do policzków to jeden z elementów mojego makijażu, bez którego nie wyobrażam już sobie mojej kosmetyczki. Jeszcze parę miesięcy temu, mógł dla mnie nie istnieć i przechodziłam obok obojętnie. Jednak jako typowa blogerka, wszystkiego musiałam spróbować to i padło na róż. Tera z moja kolekcja jest dość spora a dzisiaj chciałabym Wam przedstawić kolejny kosmetyk włoskiej firmy Debby, własnie róż do policzków.
Zapraszam!CZYTAJ WIĘCEJ »

JoyBox - "Święta De Luxe" - grudzień 2015

wtorek, 8 grudnia 2015 31

Cześć kochani!
Święta zbliżają się nieubłaganie a czasu na przygotowanie się do nich jakby coraz mniej. Praca i studia zajmują mi praktyczne 95% życia a w tych 5% nie mam nawet czasu odpocząć. W ubiegłym tygodniu skończyłam 22 lata. Najlepszym prezentem to częściowo będzie można zobaczyć w dzisiejszej notce, to nowy obiektyw do aparatu. Tego mi było trzeba. Mam nadzieję, że zdjęcia będą się bardziej Wam podobać :)
Wczoraj doszło do mnie pudełko JoyBox, które dzisiaj chciałabym Wam pokazać.
Zapraszam! 


JoyBox - "Święta De Luxe" - grudzień 2015 


CZYTAJ WIĘCEJ »

Podsumowanie zakupów w Rossmannie na promocji -49%

wtorek, 1 grudnia 2015 22
Cześć!
Promocja w Rossmannie zakończyła się już jakiś czas temu, jednak moja praca właśnie w Rossmannie i studia tak mnie pochłonęły, że nie miałam nawet kiedy zrobić zdjęć i pokazać Wam co takiego nabyłam! Dzisiaj mam do pracy na 14, więc szybko dodaję notkę i lecę się jeszcze pouczyć przed sobotnim kolokwium.

Zapraszam!


CZYTAJ WIĘCEJ »