Rozdanie - oddanie 29.01-29.02

piątek, 29 stycznia 2016 72

Cześć!
Wiele głosów było na tak z moją propozycją rozdania, bądź bardziej oddania kosmetyków, więc dziś ruszam z konkursem. Mam nadzieję, że nagrody się Wam spodobają.

CZYTAJ WIĘCEJ »

Styczniowe nowości kosmetyczne + 2 nowe współprace + WAŻNE PYTANIE!

czwartek, 21 stycznia 2016 34

 Cześć!
Dawno mnie to nie było, niestety zaczęły się już studia i cały weekend spędzam na uczelni a w tygodniu pracuje po wiele godzin i zwyczajnie nie mam siły nawet siadać do komputera.
Dzisiaj mam wyjątkowo wolne, więc postanowiłam wykorzystać ten czas na przygotowanie notki. Może coś Wam wpadnie w oko!
Zapraszam :)CZYTAJ WIĘCEJ »

Moja lista marzeń, czyli Wishlista 2016

sobota, 9 stycznia 2016 33

Cześć kochani!
Choroba nareszcie zaczęła puszczać, choć katar i kaszel dalej męczą, ale dziś w końcu po tygodniu kwarantanny wyszłam na dwór. Siedzenie w domu przyniosło też dobre skutki, przygotowałam porządna notkę z wishlistą na 2016 rok. Jeśli jesteście ciekawi, jakie w tym roku mam zachciewajki, to zapraszam dalej :)CZYTAJ WIĘCEJ »

Nowości kosmetyczno-pielęgnacyjne jakie w ostatnim czasie pojawiły się w mojej kosmetyczce i łazience

wtorek, 5 stycznia 2016 27

Cześć kochani! 
Witam Was w Nowym Roku :) Mam nadzieję, że spędziłyście Sylwestra i Nowy Rok znacznie lepiej niż ja. Mnie od kilku dno przed Sylwestrem dopadła choroba i Nowy Rok świętowałam pod kołdrą z herbatą i temperaturą 34 stopni.. 
Wczoraj udało mi się dostać do lekarza i okazało się, że mam zapalenie oskrzeli. I tak od wczoraj mam przymusowe L4 do końca tygodnia.  
Już od początku grudnia zaczęły się u mnie pojawiać nowości, których nie miałam kiedy Wam pokazać, poza Instagramem, na którym jestem trochę bardziej aktywna. 

Zapraszam serdecznie! 

CZYTAJ WIĘCEJ »