Wiosenna wishlista 2016

• środa, 30 marca 2016 19 Komentarzy


Cześć kochani! 
W końcu mamy wiosnę! Dni dłuższe, więcej słońca i chęci do życia większe. Chciałabym, aby kwiecień bardzo szybko mi zleciał Zapowiada się on bardzo ciężko w pracy i na uczelnie, ale mam nadzieję, ze jakoś dam radę. 
Dzisiaj przygotowałam dla Was krótką (jak na mnie) wiosenną wishlistę. Są to rzeczy, których mi po prostu brakuje i na 100% niedługo pojawią się w moim domu
Zapraszam! 

NOWOŚĆ! Wibo, Neutral Eyeshadow Palette - paletka 15 cieni

• piątek, 18 marca 2016 26 Komentarzy


Cześć!
Od kilku dni w Rossmannie a konkretnie w szafie Wibo, pojawiły się dwie, bardzo ciekawe paletki do makijażu. Oczywiście nie mogłam się powstrzymać i kupiłam obie, dzisiaj chciałam Wam zaprezentować jedną z nich.
Zapraszam!


WYNIKI ROZDANIA!

• środa, 9 marca 2016 29 Komentarzy

Czeeeść!
Kochaani bardzo Was przepraszam za moją miesięczną przerwę, ale mam trochę zawirowań w życiu i nie miałam kiedy nawet przysiąść. Mam nadzieje, ze juz niedługo wrócę do stałego blogowania. Aktualnie poświeciłam się w 100% swojej pracy, w której z kolei spełniam się na 110%.

Czekacie też na wyniki rozdania. Mam akurat dosłownie wolne 5 minut, kiedy kończy się moje pranie i zaraz wychodzę, więc postanowiłam w końcu kogoś uszczęśliwić, 

Rozdanie wygrywa...SZABLON BY: PANNA VEJJS