Garść wrześniowych nowości + promocja -49% w Rossmannie

czwartek, 29 września 2016 19
Cześć!
Wrzesień już praktycznie za nami. Nie mam pojęcia, kiedy ten czas i okres wakacyjny zleciał! Za rogiem już październik i ostatni rok magisterki przede mną.  Będzie to dla mnie bardzo trudny rok.
Dodatkowo, pewnie już wszyscy wiedzą, ale jeszcze przypomnę, 30 września, czyli już jutro rusza promocja -49% w Rossmannie.
A dzisiaj chciałabym Wam pokazać dosłownie garstkę nowości, jakie pojawiły się u mnie w okresie września. W końcu wzięłam sobie do serca, ze mam zbyt dużo zapasów  i pora to wszystko zużyć, dopiero wtedy  będę mogła kupić coś nowego. Jakoś mi się to na szczęście udaje!
Tak więc zapraszam dalej :)


CZYTAJ WIĘCEJ »

Bielenda, Carbo Detox, Oczyszczająca maska węglowa do skóry suchej i wrażliwej oraz tłustej i mieszanej - HIT BLOGSFERY!

czwartek, 15 września 2016 29

Witajcie!
Ja jeszcze urzęduję na L4, ale na szczęście powoli zaczyna się robić coraz lepiej.  Dzisiaj postanowiłam opowiedzieć Wam o maseczce, która zawojowała w świecie dogłębnego oczyszczania cery. Żadnej recenzji na blogu jeszcze nie widziałam, więc chyba będę pierwsza :)
Tak więc, zapraszam :)CZYTAJ WIĘCEJ »

Wakacyjni ulubieńcy

sobota, 10 września 2016 20

Cześć! 
Choć cieszę się, że mam w końcu czas, by dodać notkę, to powód z jakiego go mam cieszy już mniej. Jestem na zwolnieniu z powodu kręgosłupa, który odmówił mi posłuszeństwa a dodatkowo piekielnie boli.. Mam nadzieję, że w miarę szybko mnie to puści i będę mogła wrócić do pracy. 
Dzisiaj za to chciałabym Wam pokazać paru moim ulubieńców, którzy towarzyszyli mi przez cały okres wakacji i są ze mną do tej pory.
Zapraszam! :)

CZYTAJ WIĘCEJ »