3xNIE, czyli kosmetyki, których nie kupię ponownie

wtorek, 31 stycznia 2017 15

Cześć!
Rozpoczynam kolejną serię wpisów i dziś właśnie pierwszy z nich. Raz na jakiś czas zdarzają mi się produkty, które kompletnie się u mnie nie sprawdzają i pomyślałam, że warto by było je Wam pokazać i może przed czymś ustrzec.  W dzisiejszym poście troszkę ponarzekam na produkty do twarzy. 
Zapraszam! 


CZYTAJ WIĘCEJ »

Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick - moja kolekcja. Numery 01,02,03,08,10.

piątek, 13 stycznia 2017 21

Witajcie!
Zawsze uwielbiałam płynne pomadki i koniecznie musiały być matowe. Takie wykończenie zdecydowanie najbardziej do mnie pasuje. Pomadki z Golden Rose od razu jak tylko wyszły na kosmetyczny rynek , od razu nim zawojowały i stały się ulubieńcami wielu blogerek i vlogerek. Również i dla mnie te pomadki zaczęły znaczyć więcej niż pozostałe. Dziś chciałabym Wam przedstawić moją skromną kolekcję pomadek Golden Rose z serii Longstay Liquid Matte Lipstick,

CZYTAJ WIĘCEJ »

❤ Ulubieńcy grudnia ❤

wtorek, 3 stycznia 2017 19
Dzień dobry!
Nawet nie wiecie jak się cieszę, że to już rok 2017!  Ten rok będzie owocny w bardzo duże zmiany w moim życiu i już nie mogę się tego doczekać!
Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić garstkę kosmetyków, które szczególnie królowały u mnie w grudniu i zasłużyły na miano ulubieńców!CZYTAJ WIĘCEJ »