Bell, HYPOAllergenic, Anti - Redness Primer, Zielona baza pod makijaż neutralizująca zaczerwienienia

piątek, 31 marca 2017 6
Cześć!
Jetem na etapie poszukiwania odpowiedniej bazy do mojej skóry. Moja kuracja przynosi już tak spektakularne efekty, że jedynie co mi zostało, to blizny i zaczerwienienia.  Często niestety te przebarwienia są na tyle silne, a skóra płata mi figle, że przebijają się one przez podkład. Dlatego pomyślałam, że dobrym rozwiązaniem będzie znalezienie odpowiedniej bazy niwelującej ten problem.  Jako pierwszą do testów wybrałam bazę z Bell. Jak się u mnie sprawdziła, zobaczycie dalej.
Zapraszam!CZYTAJ WIĘCEJ »

L'Oreal, Płyn micelarny do skóry wrażliwej i suchej

poniedziałek, 13 marca 2017 19
Cześć!
Za oknem w końcu robi się słonecznie i wiosna zbliża się dużymi krokami! A ja, jak zwykle w ten czas, jestem chora i moje centrum dowodzenia to łózko, koc, kubek gorącej herbaty oraz laptop. Staram się jak tylko mogę nadrobić zaległości na blogu, staram się również dodawać posty częściej. Nie dość, że wychodzi to na dobre blogowi to jeszcze ma zbawienny wpływ na moje zdrowie.
Już dawno nie było żadnej recenzji z działu pielęgnacyjnego, a dziś chciałabym Wam pokazać stosunkową nowość na rynku kosmetycznym oraz mojego ulubieńca.
Zapraszam!


CZYTAJ WIĘCEJ »

Estee Lauder Double Wear Desert Beige 2n1

wtorek, 7 marca 2017 28
Cześć!
Podkładów zawsze miałam sporo, ale bardzo długo zajęło mi trafienie na swoje odpowiednie odcienie, czy nawet rodzaj podkładu. Dobór tego kosmetyku jest jedną z trudniejszych kwestii make-up.  O Double Wear słyszałam mnóstwo dobrych słów  apropo krycia. A zawsze na tym zależało mi najbardziej w podkładach. To jest kryterium nr 1, które musi mieć ten produkt. Od wielu lat zmagam się z trądzikiem choć teraz już bardziej bliznami po nim. Kończę bardzo dobrą kurację dermatologiczną, która daje niesamowity efekt, jednak jeszcze co nie co mam do ukrycia.  Tak więc  nie mogłam przejść obojętnie obok tak kultowego podkładu. Jeśli jesteście ciekawi jaki efekt to zapraszam dalej.CZYTAJ WIĘCEJ »

Ulubieńcy lutego ♡

środa, 1 marca 2017 17

Cześć!
Luty był niesamowicie krótkim miesiącem i dzisiaj już mamy marzec. Nie wiem, który raz to powiem, ale kiedy ten czas tak zleciał? Nim się obejrzę zaraz będą wakacje, a potem znów koniec roku i tak od nowa. W lutym kompletnie mi nie wyszło pokazanie Wam ulubieńców stycznia, więc dziś od razu się muszę poprawić i ulubieńcy lutego pojawiają się już w pierwszych dniach marca. CZYTAJ WIĘCEJ »